سلام

الان که شروع به نوشتن میکنم میدونم حداقل تا چند وقت کسی اینجا رو نمیخونه .

1. اول از همه اینکه برای دل خودم دارم مینویسم .
  2. دوم از اینکه من خودم خیلی وبلاگ  هارو شبانه شروع میکنم میخونم از اول تا آخرش . شاید یک روزی یکی مثل من پیدا شد داشت شروع میکرد به خوندن از اول تا آخر .
  3. سوم اینکه همش چون کارم برنامه نویسی و وب اینجور داستان ها هست ، میگم یک سایت با دست رنج خودم میارم بالا اونجا مینویسم و حداقل دو سه سال نوشتن منو با تاخیر شروع کرده ، ولی امشب گفتم ولش کن فعلاً اینجا مینویسم تا بعدا جا به جا بشم
  4. اسم وبلاگ مثلا از کلمات immigration و it خلاصه نویسی شده :)
  5. من خیلی نگارش فارسی و املا فارسی خوب نیست ، خیلی بخوام سخت بگیرم باید ننویسم ، اما اگر میخونید یک وقتی خدای نکرده به دل نگیرید :)
  6. من خیلی وبلاگ هارو میخونم میبینم نصفه ول کردن یا هر چیزی من میخوام از صفر بنویسم تا آخرش امیدوارم بتونم سر حرفم باشم .

امروز جمعه 13 آذر 1394 هستش ، ساعت نزدیک 4 صبح ، سعی میکنم به صورت خلاصه کم کم روند مهاجرت توضیح بدم و در ادامه روز نوشت ها و مطالب خاص خودم را که پیش میاد بنویسم .

تاریخ نوشتن های پست های اولین به تاریخ های اتفاق افتاده خود در سال و ماه روز مورد نظر انتقال پیدا کرد.

شروع کوچ یک برنامه نویس

، ,یک ,خیلی ,اینکه ,مینویسم ,اول ,تا آخرش ,از اول ,من خیلی ,اول تا ,چیزی من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تیم کیتز | طرح ها و اخبار لباس و پیراهن تیم ها Heidi pooyabdesign مطالب اینترنتی بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان) novinpci golshaneryaad hyperposts فعالیت ها پژوهشی حوزه علمیه مهدیه(عج) تربت جام بهترین سایت